Konvolut 4 grafických listů
Konvolut čtyř grafických listů; Lhoták Kamil (Praha 1912 - 1990 Praha), PF 84, signováno a datováno tužkou K. Lhoták 83, litografie/papír, 7 x 4,5 cm, pasparta, sklo; Bauch Jan (Praha 1898 - 1995 Praha), Akt, signováno tužkou Jan Bauch, suchá jehla/papír, 6,5 x 4,5 cm, sklo, rám; Jíra Josef (Turnov 1929 - 2005 Malá Skála), Velikonoční s beránkem, signováno a datováno vpravo dole tužkou J. Jíra 87, suchá jehla s monotypem/papír, 10 x 5,5 cm, pasparta, sklo; Jíra Josef (Turnov 1929 - 2005 Malá Skála), Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole tužkou J. Jíra 93, suchá jehla/papír, 12 x 8,5 cm, pasparta, sklo (Šm)
10.03.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 5.500,-
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Konvolut 4 grafických listů
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |